Více o HANSABASICJET

HANSABASICJET

OBJEVTE SVÉ NOVÉ JÁ

Více o HANSACLASSICJET

HANSACLASSICJET

OBJEVTE SVÉ VITÁLNÍ JÁ

Více o HANSAMICRA

HANSAMICRA

PRO VĚTŠÍ POHODLÍ

HANSABASICJET

Ruční sprcha HANSABASICJET

OBJEVTE SVÉ NOVÉ JÁ:
RUČNÍ SPRCHY HANSABASICJET

Nová řada HANSABASICJET zahrnuje dva čerstvé nové modely ručních sprch, které se dají kombinovat se všemi moderními sériemi armatur. Design – přímočarý a geometricky čistý, avšak s poněkud měkčími hranami a přechody – odpovídá přesně aktuálnímu dobovému vkusu.

Sprchová hlavice je s průměrem 95 mm v souladu s dobou velká, přitom je však velmi pohodlná. Kdo má rád přirozenou čistotu, zvolí si variantu s jednim proudem; kdo potřebuje rozmanitost, najde ji u modelu s třemi proudy. Organicky integrovaným přepínačem se dají druhy sprchových proudů plynule měnit – zcela pohodlně jednou rukou.

HLAVNÍ BODY

HANSACLASSICJET

Ruční sprcha HANSACLASSICJET

OBJEVTE SVÉ VITÁLNÍ JÁ:
RUČNÍ SPRCHY HANSACLASSICJET

Nová HANSACLASSICJET má – do slova a do písmene – hlavici s charakterem. Konický tvar je výrazný, jeho jemný přechod k oválnému držadlu rafinovaný: Vždyť díky tomu je možné sprchu bezpečně uchopit i mokrýma rukama a sprcha se neprotáčí. Tato zvláštní ergonomie držadla a vnější vzhled zaměřený na vysoké kontrasty - se světlým chromovým tělesem a tmavým spodkem sprchy činí z HANSACLASSICJET dokonalou ruční sprchu pro vícegenerační koupelnu.

HLAVNÍ BODY

HANSAMICRA

Termostat HANSAMICRA

PRO VĚTŠÍ POHODLÍ:
TERMOSTATY HANSAMICRA

HANSAMICRA je moderní, nový koncept termostatu, který poskytuje pro tuto kategorii nadprůměrnou funkčnost. Se svým aktuálním jasným designem sprchový a vanový termostat dokonale splňuje moderní nároky – a dokonale zapadá do nových sérií ručních sprch a sprchových sad s ruční sprchou. Termostat HANSAMICRA nastavíte zcela jednoduše dle svého přání a sprchování se díky němu stane bezstarostným, bezpečným potěšením – bez dodatečného seřizování, bez nepříjemných překvapení. Pro citelně větší pohodlí, kterého se už nebudete chtít vzdát.

HLAVNÍ BODY

Další produkty související s tématem sprchování