Bezdotykové armatury firmy HANSA

Ať hybridní nebo zcela bezdotykové:
Tyto armatury usnadňují život.

EVERYDAY MAGIC

Objevte kouzlo intuice. Čidlo reaguje na vaši ruku. Bezdotyková armatura, která vám ihned porozumí. Čistě intuitivně: Zapnout. Vypnout. Dokonale temperuje – ať v kuchyni nebo v koupelně. Ušetřit si sahání na armaturu není jen otázka stylu. Život je tak jednodušší, chytřejší a hygieničtější. A velice to přispívá k šetrnému zacházení s vodou. Nebylo by to plýtvání vzdát se takového pohodlí? Kde má komfort smysl, snadno si na něj zvyknete. HANSA nabízí velký výběr armatur, které nevyžadují dotyk.

K dispozici je několik designových linií. "Bezdotykové" jsou na vzestupu – ovládané bez dotyku nebo jako praktická hybridní verze, která reaguje na pohyb, ale také ji lze ovládat manuálně. Doby, kdy jsme se s nimi setkávali pouze v hotelích nebo ve veřejném sektoru, jsou dávno minulostí. Dnes patří k dobrému vkusu nemuset pokládat ruku na armaturu. Tito bezdotykoví pomocníci nejsou nakonec jen pohodlní – postarají se také o trochu více kouzla v běžném každodenním životě: EVERYDAY MAGIC.

Máte volné ruce pro důležité věci.

Je to samozřejmě příjemný pocit, když věci běží samy od sebe. Že bezdotykové armatury činí život komfortnější, lehčí a příjemnější, se rozumí samo sebou. V tělese elektronických umyvadlových armatur firmy HANSA se nachází čidlo. Voda začne téct automaticky, jakmile se rukama přiblížíte k čidlu, a  přestane, když ruce vzdálíte. Nemusíte ovládat páku, dotýkat se žádné části armatury.

Bezdotykové armatury zaručují větší pohodlí

Větší hygiena, menší úklid.

Tam, kde je ve hře voda, je hygiena často v popředí. Protože se armatury nemusíme dotýkat, nejsou na ní vidět stopy po prstech ani po kapkách vody. Povrchy jsou déle hygienicky čisté, hromadí se na nich méně bakterií. Díky menší pracnosti při úklidu a ošetřování armatury ušetříte drahocenný čas.

Bezdotykové armatury pro větší hygienu

Úspora vody – ale jistě.

Jak čas plyne: Voda často teče déle, než by bylo nutné – a teče a teče. Přitom je voda jedním z nejcennějších statků, které máme. Bezdotykové armatury pomáhají při šetrném nakládání s vodou. Zcela automaticky.

Úspora vody - s bezdotykovými armaturami

Pro mladé a staré a ty další někde mezi tím.

Voda teče vždy jen v takovém množství, jaké skutečně potřebujete. Nedochází tak k plýtvání vodou ani energií. Přednastavená teplota zajišťuje příjemné použití vody. právě pro děti a starší lidi to znamená větší pohodlí.

Optimální teplota vody při použití bezdotykových armatur

Dobrý design v chytrém domově.

Přitahují nejen ruce, ale i oči. Pohodlné a praktické výhody bez estetických kompromisů. Tvarově pěkné designové armatury, které fungují s čidlem, jsou k dispozici v několika atraktivních variantách. Hodí se dokonale do moderních a na design zaměřených koupelen a kuchyní. Každá z armatur ztělesňuje charakteristický design své série.

Tvarově pěkný design pro vaše bezdotykové armatury

Čidlo: Vestavěná inteligence.

Patentovaná technologie PSD v čidle zajišťuje, aby armatura precizně reagovala na vaši ruku. Čidlo zaznamená přesnou polohu a spustí proud vody s minimální prodlevou.

Naše patentovaná technologie PSD slibuje precizní reakce
HANSAMURANO X

HANSAMURANO X
bezdotyková

HANSAMURANO X, řízená neviditelnou elektronickou jednotkou, nabízí  inteligentní komfort, čistý zážitek a luxus dokonalé jednoduchosti tvaru.

HANSALOFT

HANSALOFT
bezdotyková

Její důsledně architektonický design, který dosahuje maximálního vizuálního účinku expresivní řečí tvarů, činí z této série ozdobu v komplexně řešených koupelnách.

HANSASTELA

HANSASTELA
bezdotyková

Tato série armatur zkrášluje moderní koupelny svou architektonicky jasnou, a přece měkkou optikou.

HANSASIGNATUR HYBRID

HANSASIGNATUR HYBRID

Vizionářská, chytrá, jedinečná. Ještě nikdy předtím nebyla série armatur tak komplexně zaměřená na nároky progresivně uvažujících uživatelů.

HANSALIGNA

HANSALIGNA
bezdotyková

Svým nezaměnitelným, jasným designem propůjčuje HANSALIGNA všem koupelnám moderní vzhled.

HANSAFIT

HANSAFIT
bezdotyková

Armatury pro umyvadlo s ergonomicky optimalizovanou celkovou koncepcí série HANSAFIT překvapí rozmanitými možnostmi.

HANSAFIT HYBRID

HANSAFIT HYBRID
bezdotyková

Výrazná hybridní armatura je inovativním multitalentem s několikanásobným užitkem. Manuální ovládání je možné prostřednictvím dvou pák se zvlášť neklouzavým povrchem.

HANSASIGNATUR HYBRID

HANSASIGNATUR HYBRID

Organickým splynutím přesných geometrických tvarů vzniká jedinečná optika - nyní také v kuchyni: maximálně pohodlná, kontrolovaná, flexibilní, udržitelná.

DOWNLOAD INFO GUIDE HERE

UDĚLEJ SI SÁM - UŽITEČNÉ TIPY.

Pomocí našeho malého průvodce naleznete nejdůležitější informace o manipulaci a nastavení nové bezdotykové baterie, které usnadní každodenní život. EVERYDAY MAGIC.
 

DOWNLOAD INFO GUIDE