Latest products

HANSA|HOME KUCHYNĚ

Klasické kuchyňské armatury HANSATWIST, HANSAVANTIS a HANSAPRIMO jsou nyní nově k dispozici jako varianty s bočním ovládáním - funkčně i vizuálně atraktivní alternativy klasické koncepce ovládání. Díky většímu vyložení a většímu volnému prostoru pro ruce nabízejí tyto moderní armatury mnoho praktických výhod a velmi příjemně se s nimi manipuluje.

ŠTÍHLÁ, VYSOCE KVALITNÍ A VELMI MODERNÍ:
HANSATWIST S BOČNÍM OVLÁDÁNÍM

Štíhlý design, moderní funkčnost a dvě varianty páky na výběr: Všechno to, co dělá armaturu HANSATWIST tak úspěšnou, s sebou přináší i nový ze strany ovládaný model pro dřez. HANSATWIST s bočním ovládáním je vyšší a má větší vyložení než klasická páková směšovací baterie, a proto nabízí více volného prostoru pod armaturou - výhoda, kterou při každodenní práci v kuchyni nelze podcenit! Komfort ještě zvyšuje otočný výtok. Protože při ovládání ze strany neodkapává na armaturu žádná voda, zůstane její povrch čistý a krásný i po každodenním používání. Je to hygienické a ušetří se i náklady na úklid. Ať již ve verzi s obzvláště dobře uchopitelnou třmenovou pákou nebo s elegantní plnou pákou: HANSATWIST ovládaná ze strany je vylepšením moderních kuchyní.

STEJNĚ ŠARMANTNÍ JAKO PRAKTICKÁ:
HANSAVANTIS S BOČNÍM OVLÁDÁNÍM

K dispozici je již ve dvou variantách: jako klasická páková směšovací baterie s tyčkovou nebo plnou pákou. Nyní je výběr pro dřez rozšířen o novou, ze strany ovládanou armaturu HANSAVANTIS. Armatura má vysoký zahnutý otočný výtok, který je – stejně jako u pákových směšovacích baterií – vpředu zkosený a nabízí mimořádně velký prostor pro ruce: například pro manipulaci s hrnci a pánvemi, pro plnění velkých nádob, k mytí ovoce a zeleniny. Tato mimořádně komfortní koncepce ovládání však nabízí ještě další výhodu. Protože seshora nemůže na armaturu odkapávat voda z rukou, zůstane její povrch dlouho čistý a pěkný. Je to hygienické, je to snadno udržovatelné, přináší to každodenní i dlouhodobé potěšení.

Univerzální armatura pro dobrou náladu v kuchyni:
HANSAPRIMO

Principem jejího úspěchu je efektivita. Svojí novou, ze strany ovládanou variantou HANSAPRIMO tento princip dále rozšiřuje. Přesazení typické ploché ovládací páky na stranu totiž přináší hned několik výhod: Za prvé jsou chromové povrchy chráněny před vodou odkapávající z rukou. I při každodenní práci v kuchyni tak zůstanou dlouho čisté a krásné – pro lepší hygienu a méně náročnou péči. Díky kombinaci vyložení, výšky podstavce a otočného výtoku navíc vznikne větší volný prostor pod armaturou. Mytí rukou a oplachování potravin je tak pohodlnější, spektrum použití širší. Pohodlně lze zvládnout naplňování vysokých nádob, manipulaci s těžkými pánvemi, mytí velkých hlávek salátů. S klasickou pákovou směšovací baterií a novým, ze strany ovládaným modelem zůstane HANSAPRIMO Vaší první volbou.

  Zurück zur Übersicht
 2 / 8