NOVÉ BATERIE HANSAPINTO

VĚTŠÍ ROZMANITOST VÍCE ČASU. VĚTŠÍ UŽITEK.

Zvláštní umyvadlové baterie pro ještě větší možnosti: Rozšířený sortiment  HANSAPINTO nyní nabízí ještě více variant baterií pro kuchyň a koupelnu. Větší výběr, více funkcí, větší efektivnost – s našimi bateriemi HANSAPINTO najdete bez velké námahy nebo dlouhého hledání vhodnou armaturu pro svou koupelnu.

Náš nový upevňovací systém INSTALACE HANSA 3S vyvolává instalatérům úsměv na tváři:  „Systém pro bezpečnou a rychlou montáž“ umožňuje ještě efektivnější plánování a rychlejší instalaci umyvadlových baterií. Ještě nikdy jste neplánovali efektivněji, nebyli jste tak rychlí při instalaci a nikdy jste nepracovali s větším úspěchem.

BATERIE HANSAPINTO PRO KOUPELNU A KUCHYŇ

BATERIE HANSAPINTO
PRO KOUPELNU A KUCHYŇ

VĚTŠÍ ROZMANITOST. VÍCE ČASU.

INSTALACE HANSA 3S

INSTALACE HANSA 3S

VĚTŠÍ UŽITEK.

FUNKČNÍ SPRCHA

FUNKČNÍ SPRCHA

CHYTRÁ KOMBINACE.

KOUPELNOVÉ BATERIE HANSAPINTO

KOUPELNOVÉ BATERIE HANSAPINTO

VĚTŠÍ ROZMANITOST.

Pro koupelnu má HANSAPINTO připravenu rozšířenou řadu výrobků – zaměřených na různé požadavky, co se týče vzhledu, funkčnosti a komfortu, a hodících se k rozmanitým moderním řešením umyvadlových sestav. Pro sprchu a vanu jsou vedle klasických nástěnných variant k dispozici nová elegantní podomítková řešení na základě moderního systému HANSABLUEBOX. Nová je také alternativa modelu sprchové baterie s tělesem s funkcí THERMO COOL – pro maximální bezpečnost, například ve vícegenerační koupelně. Zvláštní DR mosaz, nová kartuše 4.0 s průměrem 40 mm, aktuální spotřeba 6 l / min a náročná řešení detailů dělají z  HANSAPINTO typickou baterii HANSA.

 

KE KOUPELNOVÝM BATERIÍM

KUCHYŇSKÉ BATERIE HANSAPINTO

KUCHYŇSKÉ BATERIE HANSAPINTO

VÍCE ČASU.

Uspořádejte si koupelnu a kuchyň v jednotném designu. HANSAPINTO k tomu poskytuje také řadu variant určených pro kuchyň. Tento princip koordinovaného designu ušetří čas při výběru a při nákupu, který pak můžete využít lépe a efektivněji. Vedle klasické pákové baterie je nyní k dispozici vysoká verze s větším vyložením. Novinkou je také výrazná kuchyňská baterie s bočním ovládáním, která nejen dobře vypadá a poskytuje vysoký komfort při ovládání. Protože při bočním ovládání se na baterii téměř nedostanou kapky vody z rukou, získává tento model navíc body optimální hygienou. Pro maximální možnou bezpečnost jsou klasické pákové baterie a model s bočním ovládáním k dispozici také s uzavíracím ventilem zařízení.

 

KE KUCHYŇSKÝM BATERIÍM

INSTALAČNÍ SYSTÉM HANSA 3S

VĚTŠÍ UŽITEK.

Všechny umyvadlové armatury HANSAPINTO jsou vybaveny naším novým revolučním „systémem pro bezpečnou a rychlou montáž“ INSTALACE HANSA 3S .

VÝHODY PRO INSTALATÉRY:

 • Pouze JEDNA upevňovací část
 • Komponenty ze zvlášť pevných materiálů – pro bezpečné a stabilní upevnění i při obtížných montážních podmínkách
 • Samoaretační závit pro zvlášť jednoduchou fixaci
 • Flexibilní montáž u dřezů z nerezové oceli a keramických umyvadel s tloušťkou 1 – 40 mm
 • Velmi snadná montáž jednou rukou


Díky vysoké efektivitě při práci ušetříte hodně času – u každé jednotlivé baterie a o to víc při řadových montážích. Vyplatí se to.

 

 

NYNÍ PROHLÉDNOUT VIDEO

FUNKČNÍ SPRCHA HANSA

CHYTRÁ KOMBINACE.

Speciální varianta pro umyvadla v kombinaci s kompaktní funkční sprchou jako mobilní zdroj vody vám zprostředkuje zcela nový pocit komfortu. Je mimořádně praktická pro snadnou intimní hygienu, ale i k umytí vlasů, naplnění nádob nebo k osprchování druhých osob.

 • Ergonomicky optimalizovaný celkový koncept vyvinutý ve spolupráci s GGT Gesellschaft für Gerontotechnik® (Německou společností pro gerontotechniku)
 • Integrované funkce pro úsporu vody udržují spotřebu vody v souladu s požadavky doby na nízké úrovni
 • Samostatná montáž funkční sprchy, např. vedle umyvadla nebo WC
 • Velký dosah při délce hadice 150 cm – pro větší manévrovatelnost
 • Funkční sprcha a přepínáním – automatické zpětné nastavení sprcha /výtok
 • Tok vody (baterie 6l/min, sprcha 9l/min) a teplota se nastavují páčkou umyvadlové baterie

 

K FUNKČNÍ SPRŠE HANSAPINTO

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VÝROBKY ZASLUHUJÍCÍ DOPORUČENÍ

HANSABASICJET

HANSABASICJET

PRO ČISTÉ POTĚŠENÍ ZE SPRCHOVÁNÍ

HANSACLASSICJET

HANSACLASSICJET

OBJEVTE SVÉ VITÁLNÍ JÁ

HANSAMICRA

HANSAMICRA

OBJEVTE VÝHODU ZVÝŠENÉHO KOMFORTU