Latest products

HANSA|HOME KOUPELNA

KOMFORT Z NOVÉHO ÚHLU POHLEDU. To, co dělá série ve skupině HANSA|HOME tak oblíbené, je jejich zaměření na to podstatné. Komfort je přitom ústředním – a zároveň zcela individuálním tématem. Chcete si splnit osobní požadavky, ale musíte přitom respektovat stavební podmínky. Abyste mohli být co nejflexibilnější, nabízí některé série HANSA|HOME speciálně pro umyvadlo řadu různých variant armatur. Na výběr máte klasické pákové směšovací baterie, elektronicky řízené varianty, velké verze XL a – nyní zcela nově – moderní, ze strany ovládané modely úspěšných sérií HANSATWIST, HANSAVANTIS a HANSAPRIMO. Díky ovládací páce přesazené do strany, většímu vyložení a většímu volnému prostoru pro ruce nabízejí tyto moderní armatury mnoho praktických výhod a velmi příjemně se s nimi manipuluje. Design podle osobního vkusu a v optimální kombinaci s umývadlem, přesně sladěná funkčnost: Tak vzniká perfektní individuální komfort, který si můžete užívat každý den.NOVÁ TVÁŘ ÚSPĚŠNÉ SÉRIE:
HANSATWIST S BOČNÍM OVLÁDÁNÍM

Atraktivní design, moderní funkčnost a dvě varianty páky na výběr: Všechno to, co dělá armaturu HANSATWIST tak úspěšnou, s sebou přináší i nový ze strany ovládaný model pro umyvadlo. Vyšší a s větším vyložením než klasická páková směšovací baterie nabízí HANSATWIST s bočním ovládáním více volného prostoru pod armaturou. Komfort ještě zvyšuje otočný výtok. Protože při ovládání neodkapává na armaturu žádná voda, zůstane její povrch čistý a krásný i po každodenním používání. Je to hygienické a ušetří se i náklady na úklid. Ať již ve verzi s obzvláště dobře uchopitelnou třmenovou pákou nebo s elegantní plnou pákou: HANSATWIST ovládaná ze strany oživí moderní koupelny.

"UNIVERZÁLNÍ" MODEL LZE STÁLE VYLEPŠOVAT:
HANSAVANTIS S BOČNÍM OVLÁDÁNÍM

K dispozici je již v různých variantách: jako klasická páková směšovací baterie s tyčkovou páčkou nebo plnou pákou, jako velkorysá verze XL a jako designová alternativa s vysokým zahnutým výtokem. Nyní je výběr pro umyvadlo rozšířen o moderní, ze strany ovládanou armaturu HANSAVANTIS. Pro armaturu HANSAVANTIS je typický vepředu zkosený výtok, který je nyní otočný – nový je i způsob ovládání pomocí páky přesazené do strany. To co vypadá atraktivně, se osvědčí i při každodenním používání: Povrch vydrží dlouho čistý a hezký díky dokonalé ochraně před vodou odkapávající z rukou. Je to hygienické, je to snadno udržovatelné, přináší to každodenní i dlouhodobé potěšení.

PÁKA: NA STRANĚ. OBLÍBENOST: ZCELA NAHOŘE.
HANSAPRIMO S BOČNÍM OVLÁDÁNÍM

Principem jejího úspěchu je efektivita. Svojí novou, ze strany ovládanou variantou HANSAPRIMO tento princip dále rozšiřuje. Přesazení typické ploché ovládací páky na stranu totiž přináší hned několik výhod: Za prvé jsou chromové povrchy chráněny před vodou odkapávající z rukou. I při každodenním používání tak zůstanou dlouho čisté a krásné – pro lepší hygienu a méně náročnou péči. Díky kombinaci vyložení, výšky podstavce a otočného výtoku navíc vznikne větší volný prostor pod armaturou. Mytí rukou je tak pohodlnější, spektrum použití větší. Mytí vlasů, naplňování větších nádob – to vše lze zvládnout velmi pohodlně. Se svojí klasickou pákovou směšovací baterií, atraktivní verzí XL a novým, ze strany ovládaným modelem zůstane HANSAPRIMO Vaší první volbou.

  Zurück zur Übersicht
 1 / 8